BMW 1 Serie
120i 184 PK H.E. LUXURY AUT. + DRAADLOZE CARPLAY | LEDER | STOELVERW. | AFN. TREKHAAK
Direct kopen, basisprijs: € 15.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.950,-
LEASEPRIJS: € 262,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 120i 184 PK H.E. LUXURY AUT. + DRAADLOZE CARPLAY | LEDER | STOELVERW. | AFN. TREKHAAK |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 augustus 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 163.079 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PP-272-G |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.355 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.945 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- DVD speler
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- cruise control
- lederen/stof bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- lederen sportstuur
- lederen stuurwiel
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- bots herkenning en activatie
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- start/stop systeem
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Urban-Line